Firmast


OÜ Socius Fordi Keskus alustas tegevust 1998. a viie töötajaga. Tänaseks on töötajaid kokku 13. Meie töökoda asub, alates 2002. aastast Tallinnas, Pärnu mnt. 137 ruumides, kus meil on 599,5 m2 suurune teenindus-ja laoruum. Fordi Keskuse peamisteks tegevusaladeks on erinevat marki sőidukite hooldus, remont ning autovaruosade jaemüük.

Meie kaupluses on autoomanikel vőimalik osta ja tellida varuosi ning tarvikuid enamlevinud automarkidele. Sőiduautode varuosadest toome oma klientideni laia valiku nii originaal-kui ka B-varuosi: piduriklotse, amortisaatoreid, rooliotsikuid, summuteid, tihendeid, mootori remondi sarju, elektriseadmeid jpm.

Enamik varuosi on meil kohapeal olemas. Laost puuduva varuosa suudame toimetada esindusse üldjuhul sama päeva őhtuks, mőne spetsiifilisema varuosa tarnimine vőib vőtta kauem aega. A-varuosasid ehk originaalvaruosi pakume kőikidele autodele. Őlisid ning määrdeaineid kasutame peamiselt firmadelt Castrol ning Ford – neil on suurepärane külmakindlus ja määrimisomadused.

Lisaks remondime ja hooldame ka auto kliimaseadmeid alates 2008. aastast.